Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Çok hızlı siparişim var, ben zaten aşığım, doku harika, curl modeli durmuyor ve orada da koku yok, doğa kılı çok kaliteli.

—— Lucy Manyanye

6 yıl önce JChair ile işbirliği yaptık, her zaman dürüst ve yardımseverler, saçları ve hizmetlerinden çok memnunum.

—— Lanre Busari

SATIN AL!!! Satıcı gerçekten tatlı ve güzel! Oldukça hızlı cevap veriyorlar ve paranıza değer! Arkadaşımın onlardan satın almasını tavsiye ettim, hepsi çok sevdi!

—— Collins

Ben sohbet şimdi

Ellawigss

1 2 3 4
Ellawigss Ellawigss Ellawigss Ellawigss
Şirket binası Sergi Saç atölyesi Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JCHAIR
No. Çalışanları : 300~350
Yıl kurulan : 1992
İhracat p.c : 80% - 90%
Satış öncesi hizmeti
1. Biz 24 saat içinde müşterilerin e-posta kabul edebilir.
2. saç isteklerinize göre müşterileri için dizayn edilebilir.
3. Fabrikamız saçları ılık suyla ve şampuanla yıkayacak ve saçları daha uzun süreli teslimat sırasında olmalarından korumak için sevkıyattan önce saçlara dökeceğiz.
4. Size gönderilen beofre saç resimlerini tedarik edecek.

Satış Sonrası Servis Sistemi

Satış sonrası servis sistemimizde kesinlikle ISO-9000 serisine göre mükemmel kontrol sistemi kuruyoruz, bu sistemde, teknoloji tarih ve problem çözme çözümü ve herhangi bir bakım projesinde önleyici tedbirler alınacak, tüm yedek parçalar yeni kullanılacak Kurulum talimatları, paketleme listesi, üreticinin talimatı, niteliği ve Garanti sertifikası olan OEM ürünleri.

Ekipmanın çalışma ömrü boyunca en son olan "bir ekipman ve bir durum, sonsuz servis, yani satış sonrası servis sipariş onayından başlar.

Sorular ve Siparişler


"Sorularınız ve satın alma siparişleriniz bize telefon, faks, posta veya E-posta ile gönderilebilir , Sorularınıza yanıt vereceğimize ve siparişlerinizi hafta içi 24 saat içinde onaylayacağımıza söz veriyoruz."
Fiyat ve ödeme

"Hem tekniğimiz hem de konum avantajımız fiyatın rekabetçi olmasını sağlıyor ve toplu alımlarda indirimler mevcut. Yazılı veya sözlü tüm tekliflerimiz teklif tarihinden itibaren bir ay geçerlidir. Özel siparişler, belirtilen şartnamelere göre fiyatlandırılacaktır. Tüm faturaların ödemeleri peşin% 30'luk bir tabandır. "
Teslimat ve Stok

Standart teslimat süresi, müşterilerin istediği özelliklere bağlı olarak 2-4 gün arasındadır. Tüm malların teslimatı isteğiniz gibi yapılır. Nispi nakliye ücretleri alıcılar tarafından ödenir veya aksi belirtilmedikçe faturaya eklenir. Müşteriden yıllık depo stok ihtiyacı kabul edilir ve gruplar halinde teslimat yapılabilir, diğer stok mevcudiyeti kontrol edilip onaylanmalıdır.
İletişim bilgileri
Ellawigss

İlgili kişi: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)