Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd.

Çok hızlı siparişim var, ben zaten aşığım, doku harika, curl modeli durmuyor ve orada da koku yok, doğa kılı çok kaliteli.

—— Lucy Manyanye

6 yıl önce JChair ile işbirliği yaptık, her zaman dürüst ve yardımseverler, saçları ve hizmetlerinden çok memnunum.

—— Lanre Busari

SATIN AL!!! Satıcı gerçekten tatlı ve güzel! Oldukça hızlı cevap veriyorlar ve paranıza değer! Arkadaşımın onlardan satın almasını tavsiye ettim, hepsi çok sevdi!

—— Collins

Ben sohbet şimdi

Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd.

1 2 3 4
Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd. Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd. Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd. Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd.
Şirket binası Sergi Saç atölyesi Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JCHAIR
No. Çalışanları : 300~350
Yıl kurulan : 1992
İhracat p.c : 80% - 90%
Pekin Jincheng Saç Ürünleri Ltd 1998 yılında kurulmuş ve yaklaşık 30 yıldır saç sektöründe adamıştır. Biz saç dokuma, ön gümrüklü saç, bant saç, saç, saç toplu, bayanlar peruk, geniş bir çeşitlilik ile toupees saç, saç da dahil olmak üzere insan saç ürünleri, profesyonel bir üreticiyiz.

İnsan saç ürünlerinin uluslararası pazarlarında güvenilir ortağınızız. Avantajlarımız, son 20 yılda inşa edilmiş olan inovasyon, esneklik ve güvenilirliğimizdir. Müşterilerimize uzun vadeli ilişkilerimizi güçlendirmede kilit bir unsur olarak hizmet vermeye odaklanıyoruz. Mükemmel satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizle birlikte yüksek dereceli ürünlerin sürekli kullanılabilirliği, giderek küreselleşen bir pazarda güçlü bir rekabetçilik sağlar.

Büyük bir gelecek yaratmak için yurt içi ve yurt dışından iş arkadaşlarımızla işbirliği yapmaya hazırız.

Neden bizi seçmelisiniz:

1. fabrika 10 yıllık tecrübesi
2. OEM / ODM mevcut
3. Sıkı kalite kontrol departmanı
4. profesyonel satış ekibi sağlamak için mükemmel hizmet
5. yüksek kaliteli ürünler ve en iyi fiyat sağlamak
6. Biz% 100 insan saçı, Brezilyalı Bakire Remy saç, Hint insan saçı, Perulu insan saçı, Çin insan saçı, gerçek saç, vb yapılmış ürünler sunmak

Firmamız saç sektöründe on yıldır insan saçı profesyonel bir üretici olmuştur. Biz profesyonel saç ürünleri için yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda iyi bir üne ve halk övgü kazandı. Düzinelerce insan ve yüzlerce küçük değirmen grubuyla, orta ölçekli bir işletme haline geldik. Bir satın alma departmanımız, bir tasarım departmanımız, bir kalite kontrol departmanımız ve bir satış departmanımız var. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmiş ve sürekli olarak övgüyle karşılanmıştır.

Kalite:
Biz her zaman "sıkı kalite kontrol" ilkesine ve "kalkınma için kredi ile hayatta kalmak için kalite" kavramına bağlı kalıyoruz. Biz% 100 insan saçı, Brezilyalı Remy saç, Hint insan saçı, Perulu insan saçı, Çin insan saçı, gerçek saç, vb yapılmış ürünler sunmak

Amaç:
Biz sadece yüksek kaliteli insan saçı ürünleri sağlayamıyoruz. En önemli şey, müşterilerine iyi hizmet ve iyi bir fiyat sunacağımızdır. Amacımız "kazan-kazan"!

"Seçime inanabilirsin, JC Saçına inan!"

ÜRÜNLER UYGULAMA

İletişim bilgileri
Beijing Jincheng Hair Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Chris Dring

Tel: 86-10-8467-3566

Faks: 86-10-5715-9802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)